Portofoliu SEO – Rezultate

Oferim servicii profesionale de promovare pentru principalele motoare de căutare (Google, Yahoo, Bing etc.)

Iar ca dovadă avem o serie de rezultate pe care le-am obținut de-a lungul timpului. Google modifică periodic algoritmul de afisare, de aceea pot exista mici diferențe între datele de mai jos și cele afișate de Google în momentul în care citiți acest articol.

Portofoliul nostru SEO, actualizat în Ianuarie 2018

Nr. CrtWebsiteCuvinte cheiePoziție Google.roPagini web concurente
1http://www.synevo.ro/Analize medicale1772000
Companie multinationala – lider in piata de analize medicale de laboratorDictionar medical7554000
Laborator analize medicale2444000
2http://www.ikea.com/ro/ro/Audit si studii complexe de tip SEO pentru agentia lor de publicitate Ataxo din Polonia. Studiile au vizat optimizarea site-ului http://www.ikea.com/ro/ro/
3http://www.italiastar.ro/betoniere profesionale16700000
bob lifturi12890000
lifturi santier1
inchiriere macarale5
inchirieri macarale7
macara turn2
pompa tencuiala3
inchiriere generator2
inchiriere generator electric2
generator de inchiriat2
inchiriere generatoare2
betoniere profesionale1
platforma autoridicatoare1
inchiriere platforma cabluri1
inchiriere schele6
4http://www.spitalulconstanta.ro/Spital Constanta12390000
Spital Municipal Constanta1412000
Spitalul Clinic Constanta12440000
Spitalul Constanta11900000
Spitalul de Urgenta Constanta1380000
Spitalul Judetean Constanta1287000
Spitalul Mare Constanta11180000
5http://www.park2fly.ro/parcare privata aeroport cluj2
parcare aeroport cluj3
parcare langa aeroport cluj3
6http://www.evenimente-corporate.ro/evenimente corporate2896000
organizari evenimente
2352000
7http://www.carnebuna.ro/cresterea curcanilor414900
8http://www.cabinet-logopedic-alexia.ro/logopedie31350000
intarziere in dezvoltarea limbajului29520
logopedie alexia16790
logopedie bucuresti3209000
terapie logopedica5376000
9http://www.nldprofile.roCase pe structura metalica8164000
Profile metalice usoare10134000
10http://www.englezacopii.ro/engleza pentru copii74130000
cursuri engleza copii5863000
tabara engleza114330000
cursuri de engleza pentru copii71080000
tabara de engleza11415000
engleza pentru incepatori copii14153000
cursuri de engleza cu certificat cambridge3195000
tabere in anglia5144000
11http://www.expert-saltele.ro/saltele ortopedice2196000
saltele saltex313300
12http://www.suntech-romania.ro/usa garaj tip rulou2
usi de garaj tip rulou5
usi garaj tip rulou3
jaluzele de lemn7
jaluzele orizontale lemn3
13http://www.usi-shadeon.ro/usi de garaj6733000
usi garaj8927000
usi garaj rulou 6141000
usi de garaj tip rulou 2101000
usa garaj tip rulou 382800
usi garaj sectionale 19186000
14http://www.freeridebikes.ro/Reparatii biciclete bucuresti1
Magazin biciclete drumul taberei3
Magazin biciclete bucuresti7
Reparatii biciclete1

Pentru o promovare eficientă, contactați-ne!

Vă mai prezentăm câteva rezultate atinse în trecut acum în arhivă.

Dacă NU se face o actualizare permanentă a site-urilor, dublată de o mentenanță SEO, un website nu poate fi menținut în top-uri pe termen nelimitat.

Nr. CrtWebsiteCuvant cheiePozitie Google.roPagini web concurente
1http://www.apolodor.ro/Demolari2896000
 Cea mai importanta companie de constructii romaneasca
(cu capital privat romanesc)
Fundatii speciale2365000
2 Inchirieri macarale6178000
  Taieri diamantate3602000
3http://www.e-nunti.ro/coronite mireasa239900
  diademe mireasa145500
 Unul dintre portalurile de top decidacate nuntilor.nunti82720000
  texte invitatii nunta284100
4http://www.octopus-garden.ro/complex rezidential8293000
  complex rezidential bucuresti2225000
  ansamblu rezidential bucuresti3220000
  octopus garden15800000
  octopus garden apartamente11490
5http://www.saci.ro/saci16520000
  saci rafie1587000
  saci de rafie1770000
  saci polietilena1121000
  saci iuta117300
  saci polipropilena193800
  saci de iuta1687000
6http://www.locatiicazare.ro/cazare munte52060000
7http://www.cosma-husqvarna.ro/drujbe10427000
  motofierastrau9204000
8http://www.badpolitics.rostiri romania726000000
9http://www.erochiidemireasa.ro/colectia complicite9196000
  colectia point mariage5228000000
10http://www.pensiuneajojo.ro/baile herculane tratament7101000
  pensiune herculane8186000
11 pensiuni herculane cu piscina940900
 http://whitepearl.ro/Colectia Pronuptia2441000
  Colectia Complicite 2013317600000
  Colectia Point Mariage1228000000
12http://www.betoniere-profesionale.robetoniere profesionale1191400
13www.nacele-italiastar.ro/bob lifturi517700
  lifturi santier585500
14http://www.jaluzeledeexterior.ro/jaluzele exterior13969000
  jaluzele de exterior2910000
15http://www.jaluzeledelemn.ro/jaluzele lemn6781000
  jaluzele orizontale lemn8697000
  jaluzele din lemn31410000
  jaluzele orizontale din lemn791600
  jaluzele de lemn21410000
16http://www.usi-shadeon.ro/usi de garaj6733000
  usi garaj8927000
  usi garaj rulou6141000
  usi de garaj tip rulou2101000
  usa garaj tip rulou382800
  usi garaj sectionale19186000