Angajări

Programator

Află mai multe informații mai jos

Specialist Google Ads

Nici un post disponibil

HR

Copywriter

Designer

Programator PHP/MySQL / CSS

Teme și module custom WordPress

CANDIDAT IDEAL: Pasionat/a de programare, comunicativ/a si cu spirit de echipa, dar si cu experienta in domeniul programarii.
Minim 5 ani de experienta cu WordPress.

Descrierea jobului

Ca să lucram împreună
ai nevoie de:

Cunostinte HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL

Cunostinte avansate de lucru cu WordPress atat pentru creare de teme cat si pentru dezvoltare de module custom;

Experienta in domeniul programarii de minim 5 ani;

Simtul umorului;

Disponibilitatea de a te adapta si a lucra cu structurile deja implementate pentru aplicatiile ce sunt deja in productie

Capacitate de a estima realist deadline-urile task-urilor primite.

Responsabilități:

Programare website-uri prin identificarea si punerea in aplicare a celor mai bune solutii tehnice;

Dezvoltarea, implementarea si testarea de aplicatii web dinamice cu baze de date, utilizand cele mai noi tehnologii web;

Transpunerea graficii web in website personalizat;

Cautarea si gasirea de solutii pentru rezolvarea diverselor probleme aparute in dezvoltarea proiectelor noi/existente prin documentare coduri de programare online.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

Calculam salariul la numarul de ore lucrate dar tinem cont si de calitatea lucrarii;

Full-time job;

Suntem deschisi si la colaboratori care pot emite factura;

Echipa de colegi tineri, creativi, cu simtul umorului;

Se va lucra de acasa cu aproximativ 2-4 intalniri pe luna la birou.

TRIMITE CV-ul tau la adresa:  office@endd.ro

Ai curiozități?
Nu ezita, întreabă și-ți vom răspunde!